PROJEKT: "ABC CERAMIKI"


: Projekt „ABC CERAMIKI” :
: ZAJĘCIA CERAMICZNE- I SPOTKANIE WARSZTATOWE w Zespole Szkół Specjalnych w Krośnie Odrzańskim- 19.05.2014r. :
: ZAJĘCIA CERAMICZNE- II SPOTKANIE WARSZTATOWE w Pracowni sztuki użytkowej i edukacji artystycznej „de-co” w Zielonej Górze- 23.05.2014r. :
: PREZENTACJA :
: ZAJĘCIA CERAMICZNE- III SPOTKANIE WARSZTATOWE w Zespole Szkół Specjalnychw Krośnie Odrzańskim 30.09.2014r. :
: ZAJĘCIA CERAMICZNE- IV SPOTKANIE WARSZTATOWE w Pracowni sztuki użytkowej i edukacji artystycznej „de-co” w Zielonej Górze- 21.10.2014r. :



szkola


    Stowarzyszenie „Wzgórze nadziei”, działające przy Zespole Szkół Specjalnych w Krośnie Odrzańskim realizuje projekt: „ABC CERAMIKI” dofinansowany przez Urząd Miasta i Gminy w Krośnie Odrzańskim. Projektem zostaną objęci uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Krośnie Odrzańskim, zamieszkujący w Gminie Krosno Odrzańskie.
    W ramach realizacji zadań zostaną przeprowadzone zajęcia warsztatowe w placówce oraz warsztaty w Pracowni sztuki użytkowej i edukacji artystycznej „de-co” w Zielonej Górze. Warsztaty odbędą się podczas czterech spotkań. Dwa spotkania odbędą się na terenie naszej placówki. Pozostałe dwa spotkania są zaplanowane w pracowni w Zielonej Górze. Warsztaty ceramiczne będzie prowadziła pani Julita Kłosińska z Pracowni sztuki użytkowej i edukacji artystycznej „de-co” w Zielonej Górze. Głównym celem projektu jest wspomaganie rozwoju poznawczego, emocjonalnego i społecznego. Proponowany projekt zajęć umożliwi uczniom zdobywanie nowych wiadomości i umiejętności na temat wykonywania prac z gliny. Zajęcia te mają również na celu kształtowanie potrzeby pożytecznego i atrakcyjnego spędzania wolnego czasu.
..: do góry :


ZAJĘCIA CERAMICZNE- I SPOTKANIE WARSZTATOWE
w Zespole Szkół Specjalnych w Krośnie Odrzańskim- 19.05.2014r.


szkola


..: do góry :


ZAJĘCIA CERAMICZNE- II SPOTKANIE WARSZTATOWE
w Pracowni sztuki użytkowej i edukacji artystycznej „de-co” w Zielonej Górze- 23.05.2014r.


szkola szkola


..: do góry :


PREZENTACJA


szkola


    Podczas warsztatów uczniowie wykonali wspaniałe ceramiczne serca, które zostały szkliwione w pracowni w Zielonej Górze. Zostały one zaprezentowane 2.06.2014r. podczas imprezy zorganizowanej przez Stowarzyszenie „Wzgórze Nadziei” działające przy Zespole Szkół Specjalnych w Krośnie Odrzańskim z okazji „Dnia dziecka”.
..: do góry :


ZAJĘCIA CERAMICZNE- III SPOTKANIE WARSZTATOWE
w Zespole Szkół Specjalnychw Krośnie Odrzańskim 30.09.2014r.


szkola szkola


..: do góry :


ZAJĘCIA CERAMICZNE- IV SPOTKANIE WARSZTATOWE
w Pracowni sztuki użytkowej i edukacji artystycznej „de-co” w Zielonej Górze- 21.10.2014r.


szkola szkola


..: do góry :