: Projekt "JESTEM GWIAZDĄ" :
: MINI PLAYBACK SHOW :
: ZUMBA NA PIKNIKU INTEGRACYJNYM :
: ZUMBA - WARSZTATY W SZKOLE :
: 11.12.2013 r. - NAGRANIE PŁYTY Z KOLĘDAMI :
: 18.12.2013 r. - ZAKOŃCZENIE PROJEKTU "JESTEM GWIAZDĄ" :


szkola


    Zespół Szkół Specjalnych w Krośnie Odrzańskim będzie realizował projekt pn „Jestem gwiazdą” dofinansowany przez Fundację Bank Dziecięcych Uśmiechów działającą przy Banku Zachodnim WBK.
    Jest to projekt przeznaczony dla uczniów ZSS z niepełnosprawnością umysłową w stopniu lekkim i umiarkowanym od 6 do 18 lat.
    Projekt realizowany będzie od czerwca do grudnia br. Uczestnicy projektu będą brali udział w warsztatach języka migowego, muzycznych, tańca ZUMBY, konkursie pn "Mini Playback Show" oraz wyjadą do studia muzycznego i nagrają własny utwór mp3.
Koordynator: Magdalena Rycerz
..: do góry :


MINI PLAYBACK SHOW


    W naszej szkole po raz pierwszy odbył się konkurs Mini Playback Show. Wydarzenie miało miejsce 25 czerwca 2013 r. i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli, którzy oglądali występy młodych artystów. W konkursie brało udział 12 uczniów naszej szkoły, a jego organizatorką była p. Magdalena Rycerz. Dzieci bardzo żywo zareagowały na występy swoich kolegów i koleżanek, przepięknie wspierając uczestników brawami i okrzykami.
Konkurs odbył się dzięki dotacji Banku Zachodniego WBK na projekt pn. „Jestem gwiazdą”.
Magdalena Rycerz

szkola szkola szkola szkola

..: do góry :


ZUMBA


    Zumba to latynoskie rytmy połączone w taniec i aerobik. To innowacyjny system fitness, który poprzez dobrą zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w świetne samopoczucie.
Nasi uczniowie mieli okazję uczyć się tańca Zumby poczas pikniku integracyjnego w Rzepinie - 24 czerwca 2013 roku. Wspólnie z innymi uczestnikami pikniku tańczyli bawiąc się przy tym wesoło. Uczniowie mówili, iż pierwszy raz mieli możliwość poznania kroków tańca Zumby.
Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stworzyły niepowtarzalną atmosferę. Rytmy takie salsa, cumbia, flamenco, samba, porwały naszych uczniów do zabawy.
Mam nadzieję, iż uczniowie jeszcze będą mieli okazję uczyć się Zumby.
Magdalena Rycerz

szkola szkola

..: do góry :   Dnia 30 października 2013 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty z tańca ZUMBY.
W zajęciach wzięło udział 16 uczniów naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy warsztatów byli bardzo zadowoleni. Taniec jest dość trudny, ale jak się okazało nie dla tancerzy z naszej szkoły. Uczniowie nie chcieli przerw, a godzina minęła zbyt szybko. Zajęcia prowadziła doświadczona instruktorka ZUMBY Pani Karolina Falkowska z Rzepina. Może to nie ostatnie tego typu zajęcia w naszej szkole...
Warsztaty odbyły się w ramach projektu pn. "Jestem gwiazdą" dofinansowanego z Banku Zachodniego WBK.
Koordynator Magdalena Rycerz


zary
zary zary zary

..: do góry :NAGRANIE PŁYTY Z KOLĘDAMI


    Uczniowie naszej szkoły nagrali płytę z kolędami w prawdziwym studio muzycznym.
Było to działanie projektu pn. "Jestem gwiazdą". Cel projektu został osiągnięty, w szkole mamy muzyczne gwiazdy, bowiem nagrania są przepiękne!
    Sfinansowano z programu Bank Dziecięcych Uśmiechów Banku Zachodniego WBK.
Koordynator projektu p. Magdalena Rycerz


zary zary zary

..: do góry :ZAKOŃCZENIE PROJEKTU "JESTEM GWIAZDĄ"


    Dnia 18 grudnia 2013 roku w naszej szkole odbyło się zakończenie projektu pn. „Jestem gwiazdą” w całości sfinansowanego przez Bank Zachodni WBK.
Podczas ostatniego spotkania podziękowano uczniom, którzy brali udział w projekcie. Otrzymali oni płytę z nagraniami kolęd, które sami śpiewali.
W czasie finału zabawy wszystkie klasy wykonały karaoke kolęd.
Magdalena Rycerz


szkola szkola szkola


..: do góry :